برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۰/۷/۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

فرش کناره

انواع فرش ماشینی کناره در طرح ها و رنگ های متنوع و جدید
نمایش 1 تا 5 (از 5 محصول)

بهترین کاربرد کناره های ماشینی برای راه پله ها ، راهروها مناسب می باشد . در برخی از مواقع برخی از افراد ترجیح می دهند که اطراف اتاقشان را به جای خالی نگه داشتن ، با کناره بپوشانند که در این موارد کناره باید با فرش ماشینی پهن شده در آن اتاق همخوانی و تطابق داشته باشد . از آنجایی که کناره ها بیشتر در معرض رفت و آمد و پاخور شدن می باشند باید با بهترین الیاف بافته شوند و حتما باید الیاف قبل از بافت هیت ست شده باشند تا در اثر پاخور شدن از بین نروند .
عرض کناره ها ثابت است و طول آن توسط مشتری تعیین می شود . کناره های ماشینی را در شانه و تراکم های پایین تر تولید می کنند . کاربرد کناره به عنوان کف پوش است نه به عنوان زینت بخشیدن . پس بهتر است با شانه و تراکم پایین بافته شود وتا ضخامت عالی داشته باشد .
کارخانه فرش کاشان قادر است انواع کناره های ماشینی را در طرح ها و رنگ های متنوع تولید کند . مشتریان می توانند طرح های کناره های ماشینی را در وب سایت فرش کاشان ببینند . عرضه کناره های ماشینی ععرضه شده توسط کارخانه فرش کاشان  ، 80 سانتی متر ، 90 سانتی متر ، 1 متر ، 30*1 متر  و 50*1 می باشد . سفارش کناره ها می تواند به صورت آنلاین و تماس تلفنی نیز باشد . مشتریان می توانند کیفیت بالای کناره های ماشینی کاشان را به صورت حضوری ببینند

 

مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه